Salus

Salus

02.04.2020 ОГОЛОШЕННЯ про проведення процедури закупівлі дизельного палива

16.03.2020 Епідемія COVID-19

10.03.2020 ОГОЛОШЕННЯ про проведення процедури закупівлі дизельного палива

02.12.2019 Відзначення міжнародного дня боротьби зі СНІДом

05.11.2019 БФ САЛЮС оголошує конкурс на посаду фахівця з соціальної роботи

05.12.2019 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я №34

08.04.2019 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я №31

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

ПАРТНЕРСТВО В ЕФЕКТИВНІЙ ПРОФІЛАКТИЦІ ВІЛ ТА ПІДТРИМЦІ ЛВЖ В ТЮРМАХ


Назва ПАРТНЕРСТВО В ЕФЕКТИВНІЙ ПРОФІЛАКТИЦІ ВІЛ ТА ПІДТРИМЦІ ЛВЖ В ТЮРМАХ
Початок реалізації 2003
Кінець реалізації 2005
Партнери Stichting MAINLINE, Нідерланди; "Благодійність", Україна, м. Миколаїв; "Дорога до дому", Україна, м. Одеса; "Солідарність", Україна, м. Івано-Франківськ; САЛЮС, Україна, м. Львів;"Мангуст", Україна, м. Херсон
Мета Розвиток партнерства між українськими і європейськими неприбутковими організаціями, які працюють в сфері ВІЛ в тюрмах; Впровадження ефективних міжнародних стратегій, стандартів і підходів в профілактику ВІЛ в тюрмах України; Розвиток партнерства між українськими неприбутковими організаціями та державними організаціями для ефективної співпраці в області профілактики ВІЛ в тюрмах.
Цільова група особи, що перебувають у місцях позбавлення волі, особливо ВІЛ-позитивні, споживачі ін'єкційних наркотиків, секс-меншини, персонал пенітенціарних закладів і неприбуткових організацій, які працюють в тюрмах
Проект Всеукраїнської асоціації зменшення шкоди, фінансований Європейською комісією. Діяльність проекту поширювалась на 5 областей України: Миколаївську, Херсонську, Львівську, Івано-Франківську, Одеську.

Протягом дії проекту було організовано навчання персоналу українських неприбуткових і державних організацій із залученням міжнародних експертів. Технології голландських експертів повинні підвищити професійний рівень спеціалістів неприбуткових організацій і працівників пенітенціарних закладів.

У Львові проект реалізувався співробітниками БФ САЛЮС на базі СІЗО № 19. До роботи в проекті було залучено четверо аутріч працівників, які здійснювали щотижневі візити у СІЗО. Проводилася просвітницька робота серед ув'язнених та персоналу СІЗО. Розроблено інформаційні матеріали "Інформація про ВІЛ/СНІД" та "Профілактика професійного інфікування ВІЛ".