Salus

Salus

01.12.2018 Вшанування Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

30.11.2018 Звернення генерального директора UNESCO пані Одрі Азуле з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

21.11.2018 Участь БФ САЛЮС у проведенні «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» 2018

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

22.06.2011
Тренінг "Фасилітація груп самодопомоги"

20- 23 червня 2011 року Благодійний фонд «Салюс» провів тренінг для представників НУО та соціальних працівників Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей «Фасилітація груп взаємодопомоги та  груп зустрічей».

Навчання проходило за такими темами:

Тема 1: Групові форми роботи в НУО, де учасники пригадали методом «мозкового штурму» про всі знайомі методи групової роботи в своїх організаціях та ознайомились з особливостями групової роботи, відмінностям групової форми роботи від індивідуальної.

 Тема 2: Історія виникнення груп самодопомоги. Групи самодопомоги АА та АН. Програма 12 кроків.

 Тема 3: Особливості груп самодопомоги. Відмінність та схожість груп самодопомоги від інших групових форм роботи. Учасники ознайомились з такими груповими формами роботи як група підтримки, психотерапевтична група,  група взаємодопомоги. Переваги та недоліки цих групових форм роботи.

 Тема 4: Основні принципи діяльності груп самодопомоги. Моделі та види груп самодопомоги. Закриті та відкриті групи. Короткотривалі та довготривалі групи.

 Тема 5: Принципи та цілі груп самодопомоги. Учасники тренінгу дізнались про цілі груп самодопомоги для різних цільових груп, про спільні цілі, які існують у кожній групі самодопомоги.

 Тема 6: Ресурси для створення груп самодопомоги.Нові учасники груп самодопомоги, їх залучення та роль. Було висвітлене питання про те, як залучати матеріальні та людські ресурси, їх мотивація. Пошук приміщення для проведення груп.

 Тема 7: Ведучий групи самодопомоги, яка роль фасилітатора у таких групах. Міфи фасилітатора при проведенні груп самодопомоги. Міфи учасників. Складні ситуації при проведенні груп самодопомоги.

 Тема 8: Основні етапи становлення груп самодопомоги. Динаміка розвитку груп. Складності на кожному етапі становлення.

 Тема 9: Особливості проведення груп самодопомоги для різних цільових аудиторій. Були розглянуті особливості на прикладі груп для ЛЖВ, СІН та ЧСЧ.