Salus

Salus

15.06.2022 Початок реалізації проєкту «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні»

11.06.2022 ЗАПИТ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

03.05.2022 ПЕРЕДАЧА ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ ДЛЯ ПОТРЕБ ЗСУ

10.03.2022 Росія знову вторгається в Україну: як може реагувати медична спільнота?

23.02.2022 Сьомий вебінар англійсько-української он-лайн програми з проблем COVID-19 для лікарів

05.12.2019 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я №34

08.04.2019 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я №31

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

29.05.2013
Обмін досвідом та знаннями

З 21.05 до 25.05 працівники БФ САЛЮС – Марта Васильєв та Оксана Кристиняк перебували з візитом у дружній організації БФ «Надія та порятунок» у місті Сімферополь. Під час візиту  ознайомились з роботою МІРЦу, послугами комюніті-центру, наданням консультацій в ПОШ,  з профілактичною щодо ВІЛ, ІПСШ роботою, роботою медичних працівників  на базі організації серед представників уразливих груп.

Новинкою з організаційних моментів виявилась організація 3-х денних тренінгів в іншому місті, на виїзді. Поділились досвідом роботи щодо документації та звітності, веденням бібліотечного каталогу, з діяльністю КР (О. Яцюк – керівник організації є заступником голови КР Ради Міністрів АРК, О. Ганул – член КР) та участю керівника МІРЦ Севіль Кучерової у прийнятті спільних рішень, скерованих на програму «Зменшення шкоди» та участі в ній громадського сектору. Ознайомились з роботою Центру інформування та консультування, роботою ПОШ, співпрацею з Центром СНІДу та організацією перескерування клієнтів. З наданням послуг 12 організаціям – не грантерам Альянсу та НУО «Твоя перемога» (грантери Альянсу м. Сімферополь Бахчисарай та Феодосія). З роботою ініціативної групи по ЧСЧ, яким допомагають зареєструватись в окрему організацію. З роботою психолога Тетяни Коваленко, яка працює з групами самодопомоги. З напрямом роботи – медичний догляд на дому (компонент програми «Зменшення шкоди»). Коли автомобілем виїжджають лікар, медсестра та соц. працівник і надають послуги клієнтам проекту на дому.  Ознайомились з роботою психолога Карпенко Юлії, з переадресацією клієнтів, із залученням нових шляхом інформування клієнтами ЗПТ та роботою «сарафанного радіо», з консультуванням шляхом «рівний рівному». З співпрацею з ЛЖВ.

Даний візит  був дуже корисним, адже при безпосередньому спілкуванні, обміні досвідом народжуються нові ідеї та практики. Вдячні за наданий час та теплий прийом БФ “Надія та порятунок”.