Salus

Salus

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

30.08.2018 П’ятий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ

14.06.2018 Четвертий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

06.06.2018 Тренінг «Передозування: профілактика, розпізнавання, перша допомога, використання налоксону»

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

30.11.2017
Прес-конференція, присвячена вшануванню Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

29 листопада у Львівському обласному центрі здоров’я (вул. К.Левицького, 14)  відбулася прес-конференція, присвячена вшануванню Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Подія організована БФ САЛЮС у партнерстві в  з Альянс Францез м. Львова та Львівським центром профілактики та боротьби зі СНІДом за підтримки Альянсу громадського здоров’я. Цього року Всесвітній день боротьби зі СНІДом  присвячується темі «Право на здоров’я», як право кожної людини на найвищий досяжний рівень фізичного і психічного здоров’я, у тому числі,  і людей, які живуть з ВІЛ та постраждали від ВІЛ.

На прес-конференції виступила  Мар’яна Служинська, головний лікар Львівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, і ознайомила учасників із епідеміологічною ситуацією в Україні та на Львівщині. Марта Васильєв, представник  благодійного фонду САЛЮС розповіла про програми  фонду, спрямовані на профілактику ВІЛ та зменшення шкоди від уживання наркотиків. Директор  ГО Альянс Франсез міста Львова Ніколя Фасіно анонсував показ фільму «120 ударів на хвилину», лауреата премії Канського кінофестивалю, що має демонструватися 1 грудня о 16 годині в кінотеатрі «Планета кіно» (ТЦ «Forum Lviv»). Демонстрація фільму відбуватиметься за сприяння за підтримки Французького Інституту в Україні та Альянс Франсез міста Львова.

Марта Васильєв запрошувала усіх зацікавлених  пройти тест на ВІЛ, 1 грудня, з  13.00. до 16.00. у мобільній амбулаторії БФ САЛЮС, яка  буде припаркована біля ТЦ «Forum Lviv». Одночасно на площі перед торговим центром волонтери розповсюджуватимуть  серед перехожих та відвідувачів  центру перехрещені червоні стрічки та інформаційні матеріали з питань профілактики ВІЛ. Акція проводитиметься за сприяння торгового центру «Forum Lviv».