Salus

Salus

01.12.2018 Вшанування Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

30.11.2018 Звернення генерального директора UNESCO пані Одрі Азуле з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

21.11.2018 Участь БФ САЛЮС у проведенні «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» 2018

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

03.03.2018
ЗАПИТ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

№ 3/1 від 03/03/2018 р.

ЗАПИТ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ (далі – „Запит”)

БФ САЛЮС  (далі – «Організатор») оголошує конкурс на місцеву закупівлю послуг з утилізації небезпечних відходів.

Джерело фінансування закупівлі – дана закупівля необхідна для вивозу, перевезення, зберігання та утилізації небезпечних медичних відходів в рамках проекту «Джерело надії», що впроваджується Міжнародним благодійним фондом «Міжнародний Альянс громадського здоров’я» на виконання програми Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні.

Опис позицій до закупівлі послуг

  Назва послуги Планова к-ть послуг до закупівлі
1. Послуги по утилізації відпрацьованих медичних шприців Загальний місячний об’єм відходів орієнтовно 30-35 кг
2 Послуги по утилізації відпрацьованих медичних голок
3 Послуги по утилізації відпрацьованих медичних систем
Термін постачання виконання робіт та надання послуг Послуги повинні надаватися упродовж періоду  березень 2018 р. – грудень 2018 р.
Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам
Можливість термінового обслуговування (при необхідності), відповідна якість надання послуги. Цінова пропозиція
безготівковий розрахунок Цінова пропозиція
Вивезення відходів з місця, вказаного замовником (в межах міста Львова) Цінова пропозиція
Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам  
підприємства (ТОВ, ВАТ, ЗАТ, Приватні підприємства), фізичні-особи підприємці (ФОП) -       копія свідоцтва про державну або Виписка з Єдиного             державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців -       копія свідоцтва платника єдиного податку (для ФОП)  
       
Закупівля товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, здійснюється без ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального фонду, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).

Склад цінової пропозиції:

  1. Цінова пропозиція у формі рахунку-фактури, прайсу, тощо.
  2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище).

Підписанням та поданням своєї цінової пропозиції учасник погоджується з наступним: участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників місцевої закупівлі забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації. Учасник ознайомлений   з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php )

Посадові особи БФ САЛЮС, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками: Грушинська Оксана, керівник проекту БФ «Салюс», тел. моб. 050-3705070,  e-mail grushka@ua.fm

Останній термін подачі – 20/03/2018 р. включно.

Методика обрання переможця конкурсу (процедури місцевої закупівлі). Спочатку серед поданих цінових пропозицій Комітетом із місцевої закупівлі Організатора місцевої закупівлі відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті. З відібраних цінових пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі обирається пропозиція з найнижчою ціною та постачальник/виконавець, який подав таку цінову пропозицію, оголошується переможцем процедури місцевої закупівлі. Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів з дати відкриття цінових пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень всім учасникам місцевої закупівлі поштою або електронною поштою.