Salus

Salus

15.06.2022 Початок реалізації проєкту «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні»

11.06.2022 ЗАПИТ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

03.05.2022 ПЕРЕДАЧА ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ ДЛЯ ПОТРЕБ ЗСУ

10.03.2022 Росія знову вторгається в Україну: як може реагувати медична спільнота?

23.02.2022 Сьомий вебінар англійсько-української он-лайн програми з проблем COVID-19 для лікарів

05.12.2019 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я №34

08.04.2019 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я №31

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

01.07.2014
Олександр Сич: Чим більше занедбаємо гуманітарні проблеми на сході, тим важче їх долатимемо завтра

Олександр Сич: Чим більше занедбаємо гуманітарні проблеми на сході, тим важче їх долатимемо завтра

 

У рамках участі української делегації у засіданні Координаційної Ради ЮНЕЙДС у Швейцарії Віце-прем"єр-міністр України Олександр Сич зустрівся з Виконавчим директором ЮНЕЙДС, заступником Генерального секретаря ООН Мішелем Сідібе.

Мішель Сідібе високо оцінив діяльність Уряду України, спрямовану на розширення масштабів лікування ВІЛ, догляду та профілактичних послуг.

У свою чергу Олександр Сич наголосив, що суттєвим поступом у даній царині Україна має, зокрема, завдячувати багаторічним успішним досвідом співпраці з ЮНЕЙДС. «Завдяки такому партнерству Україна змогла досягти прогресу в сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, тепер настав час повертати борги у глобальній боротьбі зі смертельною недугою», - зауважив Олександр Сич. 


 

У ході зустрічі окрему увагу було приділено питанню доступу до профілактичних програм та медичної допомоги для громадян України, що проживають у регіонах України зі складною політичною ситуацією, зокрема в Донецькій та Луганській областях. «Чим більше ми з вини терористів занедбаємо гуманітарні проблеми в межах цих територій, тим важче їх долатимемо завтра», - наголосив керівник української делегації.

За підсумками зустрічі було досягнуто принципової згоди щодо подальшого партнерства з ЮНЕЙДС не лише на міжнародному, але й національному та регіональному рівнях. «Лише спільними зусиллями нам вдасться забезпечити реалізацію Національної стратегії протидії епідемії ВІЛ-інфекції, що базуватиметься на міжгалузевому підході, налагодженні ефективного партнерства з міжнародними, громадськими організаціями, залученні різних джерел фінансування та ефективному використанню наявних коштів», - підсумував Олександр Сич.