Salus

Salus

15.06.2022 Початок реалізації проєкту «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні»

11.06.2022 ЗАПИТ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

03.05.2022 ПЕРЕДАЧА ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ ДЛЯ ПОТРЕБ ЗСУ

10.03.2022 Росія знову вторгається в Україну: як може реагувати медична спільнота?

23.02.2022 Сьомий вебінар англійсько-української он-лайн програми з проблем COVID-19 для лікарів

05.12.2019 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я №34

08.04.2019 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я №31

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

30.11.2012
Молодіжний форум "Не дай СНІДу шанс!"

29 листопада 2012 року психолог БФ САЛЮС Соломія Чумаченко взяла участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «Не дай СНІДу шанс», що відбувався у м.Києві у Національному центрі ділового та культурного співробітництва “Український дім”. Форум приурочений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, який традиційно відзначається 1 грудня. В урочистій церемонії відкриття роботи Форуму взяли участь  Надзвичайний і повноважний Посол Німеччини в Україні д-р Крістоф Вайль, Керівник Німецького Товариства Міжнародного співробітництва (GIZ) в Україні пан Хольгер Нойвегер, Координатор Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІД (ЮНЕЙДС) в Україні д-р Анна Шакарішвілі, та Заступник Генерального Директора з охорони здоров’я та контролю за захворюваннями Федерального міністерства охорони здоров’я Республіки Німеччина пан Франц Біндерт.

Серед почесних гостей Форуму – Соломія Вітвіцька, Денис Силантьєв, Ольга Сумська та Віталій Борисюк та інші відомі особистості, які небайдужі до проблематики ВІЛ/СНІДу, брали активну участь у роботі Форуму.

До програми форуму була включена пленарна дискусія та креативні секції, під час яких учасники заходу і представники зацікавлених ЗМІ мали унікальну можливість поспілкуватися із запрошеними міжнародними та національними експертами в сфері боротьби з епідемією ВІЛ, відомими громадськими діячами та державними високо посадовцями.

Надзвичайно велику активність молоді викликали креативні студії: (1) «Інформаційна кампанія по профілактиці ВІЛ», (2) «Все, про що я хочу поговорити! (ВІЛ та теми табу)», (3) «Як я бачу заходи з профілактики ВІЛ», (4) «Права людини та толерантність».

Приємно було бачити ініціативність молодих людей, не байдужих до проблеми ВІЛ-інфекції.